HAKKIMIZDA

Kuzenler Halı ve Koltuk Yıkama firması profesyonel olarak sadece koltuk yıkama, sandalye ve halı yıkama hizmeti sunmaktayız.Kuzenler Halı ve Koltuk Yıkama firması olarak siz degerli müşterlerine yıkama yaptıracagınız tüm eşyalar ve koltuklarınız için firma güvencesini en üst seviyede vermekteyiz. Kuzenler Halı ve Koltuk Yıkama yıkattıgınız her koltuk ve eşyada solma yıpranma veyahutta benzeri bir durum için yüzde yüz güvence vermekteyiz.

Birinci olarak belirtmek isterizki kullanılan deterjanların kalitesi en üst düzey olması sayesinde yüzde yüz temiz koltuklara çok kısa bir sürede ulaşabilmekteyiz.

İkinci olarak kullanılan koltuk yıkama makinası herzaman en üst ve kaliteli makinalardan olusmaktadır. En önemlisi ise çalışan personellerimiz bu sektörde bir çok firmaya egitim vermiş ve bu alanda kesinlikle en iyi ekipten oluşmaktadır.

Sordugunuz sorunun cevabını net alabileceginiz kalifiye çalışanlardır. Koltuklarınız ve halılarınız yıkanmadan ve sizin memnuniyetinizi görmeden bir ödeme talep edilmez. En önem verdigimiz şey olan müşteri memnuniyeti bizim için degişmeyecek birinci kuraldır. Kuzenler Halı ve Koltuk Yıkama firmasının Edremit'in tüm semtlerine ücretsiz servisi bulunmaktadır.